Kredyt mieszkaniowy Blog

4.11.05

Kredyt bez prowizji ?

Krótkoterminową pożyczkę gotówkową opłaca się z zastąpić kartą kredytową, łatwiej ją dostać niż kredyt, pisze Gazeta Prawna.

Jeżeli tylko dysponujemy odpowiednią zdolnością kredytową, zamiast ubiegać się o kredyt gotówkowy lepiej postarać się o kartę kredytową. Wprawdzie oprocentowanie kredytu na karcie jest dosyć wysokie, jednak można znaleźć karty o bardzo niskich odsetkach.

Taką kartą jest np. MasterCard Aspiracje (Standard i Gold), wydawana przez Nordea Bank Polska. Ma ona w tej chwili najniższe oprocentowanie na rynku ? 5,5 %. Wprawdzie obowiązuje ono do końca marca przyszłego roku, jeżeli jednak kredyt planujemy spłacić w tym terminie, możemy skorzystać z rzeczywiście taniej pożyczki. Ponieważ bank wydaje tę kartę za darmo, kredyt na karcie możemy otrzymać bez żadnych prowizji.

Korzystną ofertę ma również bank Milenium, którego Visa economic do końca tego roku jest wydawana bez opłat, a oprocentowanie kredytu na karcie wynosi przez pierwsze sześć miesięcy od momentu podpisania umowy 9,9 %.

Źródło: gazetaprawna.pl