Kredyt mieszkaniowy Blog

24.3.06

GE Money Bank - Kredyt hipoteczny promocja

Od 15 marca GE Money Bank wprowadził promocyjną ofertę kredytów hipotecznych złożoną z kilku opcji do wyboru przez Klienta. Bank proponuje niskie oprocentowanie - od 1,35% w CHF i od 4,85% w PLN, niskie opłaty, niskie raty i wiele innych korzyści.

GE Money Bank, który w ubiegłym roku odnotował 27-procentowy wzrost sprzedaży kredytów hipotecznych, wprowadza nową ofertę, stawiając na dopasowanie parametrów kredytu do indywidualnych potrzeb Klienta. Pierwszym krokiem w tym kierunku była oferta wprowadzona jesienią 2005 roku, która została bardzo dobrze oceniona przez Klientów. Rozwijając ten pomysł, bank obecnie proponuje jeszcze lepsze rozwiązania dla kredytów udzielanych w złotówkach i we frankach szwajcarskich:
 • Kredyt Start - przeznaczony dla osób, którym zależy na jak najniższych opłatach wstępnych. Wybór tego kredytu oznacza najniższą prowizję oraz najniższe opłaty z tytułu niskiego wkładu własnego.
 • Kredyt Perspektywa - zapewnia bardzo niskie oprocentowanie.
 • Kredyt Równowaga - rozwiązanie dla Klientów szukających równowagi między niskim oprocentowaniem a niskimi opłatami wstępnymi. Kredyt ten stanowi optymalne połączenie Kredytu Start i Kredytu Perspektywa.

Nowością w ofercie banku jest również możliwość skorzystania z dodatkowych opcji:
 • Gwarantowanego obniżenia oprocentowania o 0,3% dla kredytów we frankach szwajcarskich nawet już po trzech latach terminowej spłaty.
 • Obniżenia oprocentowania o 0,5% dla kredytów w złotówkach w okresie do końca czerwca 2007 roku, co oznacza oprocentowanie w tym okresie już od 4,85%.
 • Odroczenia spłaty kapitału do 24 miesięcy od momentu wypłaty pierwszej transzy kredytu. Dzięki czemu rata kredytu w tym okresie może być niższa nawet o 50%.

Taka konstrukcja kredytu opiera się na popularnej już w krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych strategii oferowania produktów finansowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. W Polsce banki oferują już konta osobiste dla Klientów o określonym profilu, np. studentów, osób aktywnych zawodowo, czy też emerytów, ale rozwiązanie takie jest wciąż jeszcze rzadkością w przypadku kredytów hipotecznych.

Dodatkowo, w ramach nowej oferty GE Money Bank zapewnia:
 • 0 zł prowizji od udzielonego Kredytu Start, Perspektywa lub Równowaga dla Klientów, którzy skorzystają z Programu Ochrony Kredytu, obejmującego różne ubezpieczenia przygotowane we współpracy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi,
 • 0 zł za roczny koszt ubezpieczenia nieruchomości w TUiR Warta lub STU Ergo Hestia (bank ponosi koszty ubezpieczenia w pierwszym roku),
 • 0 zł za zmianę waluty kredytu,
 • 0 zł za podwyższenie kwoty kredytu,
 • 0 zł prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu, jeśli w okresie pierwszych 3 lat obowiązywania umowy kwota nadpłat kapitału nie przekroczy 50% wartości udzielonego kredytu.

Promocyjna oferta kredytów hipotecznych GE Money Banku obowiązuje od 15 marca do końca czerwca 2006 roku.

Kredyty hipoteczne należą do strategicznych produktów GE Money Bank. Bank jest obecnie na czwartym miejscu wśród największych kredytodawców hipotecznych w Polsce pod względem miesięcznej wysokości sprzedaży. W roku 2005 bank udzielił kredytów mieszkaniowych na łączną kwotę ponad 1,6 miliarda złotych, o 27% więcej niż w roku poprzednim. Wartość portfela kredytów hipotecznych GE Money Banku na koniec 2005 roku wyniosła 3,99 miliarda złotych.

Źródło: GE Money Bank